Dni Otwarte Funduszy Europejskich

11.08.2022
W dniach 7-9 października br., wraz z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej serdecznie zapraszamy na IX edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

To już dziewiąta edycja wydarzenia, podczas którego wspólnie z naszymi Beneficjentami promujemy efekty wdrażania projektów sfinansowanych ze środków Funduszy Europejskich.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to świetna okazja do pokazania swoich innowacyjnych projektów i ich rezultatów wypracowanych podczas realizacji prac B+R, a często także do podzielenia się swoimi pasjami.

Jeżeli chcą Państwo przedstawić swój projekt zrealizowany z Funduszy Europejskich należy zarejestrować się do 31 sierpnia br. poprzez formularz na stronie DOFE. Więcej informacji znajduje się w regulaminie akcji promocyjnej. W tym roku wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej.

Dlaczego warto wziąć udział w DOFE?

Akcja DOFE jest częścią międzynarodowej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską, która pozwala pokazać różnorodność projektów realizowanych z Funduszy Europejskich oraz wypromować je wśród szerokiego grona odbiorców.

Zachęcamy także do udziału w konkursie dla Beneficjentów „Pokaż swój projekt”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego materiału video, który pokaże, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły na Państwa działalność. Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wszystkie wydarzenia i materiały wideo przekazane przez Państwa, które zakwalifikują się do udziału w Dniach Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu.