Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020

25.02.2020
Zapraszamy do udziału w VII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 5 – 7 czerwca 2020 r. Jest to akcja skupiająca beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

VI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbyła się w maju 2019 r. skupiła  ponad 840 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 156 tysięcy uczestników. W tym roku mamy nadzieję, na podobny, a nawet lepszy wynik.
Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji. Dlatego też liczymy na Państwa zaangażowanie przy kolejnej edycji. W ramach DOFE mogą Państwo zaproponować udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub zorganizować dodatkowe wydarzenie. Dla uczestników zobaczenie miejsc, często niedostępnych na co dzień, czy skorzystanie z rabatu to wyjątkowe wydarzenie.

W ramach DOFE 2020 planujemy ponadto przygotować album, który będzie miał charakter wizerunkowy, promocyjny (ukaże się po wydarzeniu). Uzupełnieniem papierowej publikacji będą filmy promocyjne o długości ok. 1 minuty pokazujące każdy z opisanych projektów (łącznie co najmniej 48 filmów).
Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Akcja posiada swoje logo oraz szablony materiałów promocyjnych, które są do pobrania na stronie akcji.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Instytucji Pośredniczącej w KPRM i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu, która uruchomiona została na początku lutego br.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt:  tel. 22 694 65 05; mail: efs [at] kprm [dot] gov [dot] pl