Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2022 – setki atrakcji w całej Polsce!

11.08.2022
Chcesz miło i kreatywnie spędzić czas z rodziną? Dobrze trafiłeś! Nadchodzi IX. edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE). To największa impreza poświęcona tematyce Funduszy Europejskich w Polsce – bądź na niej razem z nami!

Czym jest DOFE?

Akcja DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala ona bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą  dotacji unijnych.

To nie wszystko! DOFE to idealna okazja do dobrej zabawy pełnej niespodzianek! Czekają na Ciebie liczne atrakcje zarówno stacjonarne, jak i online.

Nie zabraknie również konkursów z fantastycznymi nagrodami!

Spędź z nami weekend!

Zarezerwuj sobie weekend 7-9 października. W tym roku, tak jak w ubiegłych latach, wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej. Możesz zabrać swoich bliskich na atrakcje,  zorganizowane stacjonarnie albo świętować z nami bez wychodzenia z domu.

Czekają na Ciebie ciekawe warsztaty, zwiedzanie na co dzień niedostępnych miejsc, np. zaplecza teatrów czy muzeów, jak i wiele innych atrakcji. Online możesz nie tylko zapoznać się z projektami poprzez materiały video, ale również wziąć udział w interesujących szkoleniach czy wirtualnym zwiedzaniu. Wybór należy do Ciebie!

 Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!  Już dziś możesz odwiedzić nas na stronie www.dniotwarte.eu i być na bieżąco!

Każdy znajdzie coś dla siebie!