Efekty projektów realizowanych z Programu Wiedza Edukacja Rozwój w latach 2014-2020

26.11.2021
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmikiem o efektach projektów realizowanych w ramach PO WER !

Fundusze Europejskie, z których Polska korzystała i korzysta między 2014 a 2020 rokiem, znacząco wpłynęły na rozwój społeczno-gospodarczy naszego kraju. Pozytywne zmiany, zauważalne są w wielu obszarach i aspektach życia nas wszystkich.

Dobrze zarządzane i zainwestowane fundusze, w postaci setek tysięcy zrealizowanych projektów, mają swoje odzwierciedlenie w infrastrukturze, środowisku, edukacji, ochronie zdrowia, przedsiębiorczości, cyfryzacji, kulturze czy dostępie do instytucji publicznych. Fundusze Europejskie to nie tylko inwestycje w transport drogowy, kolejowy czy lotniczy. To rozwój innowacyjności, konkurencyjności gospodarki, prac badawczo-rozwojowych, a także innowacji społecznych, nowoczesnych form kształcenia, czy ekologii.

Podsumowując mijającą perspektywę finansową 2014-2020, chcemy pokazać jak wiele zrobiliśmy, jak bardzo efekty realizacji poszczególnych programów są widoczne w domu, szkole, czy pracy większości z nas. Towarzyszą nam nawet podczas wypraw wakacyjnych i weekendowego relaksu. Każdego dnia, korzystamy z nich, nawet jeśli sobie tego w pełni nie uświadamiamy.

A co najważniejsze, jest to wynik naszej wspólnej pracy. Zrobiliśmy to razem i dla nas wszystkich.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego, pokazującego mnogość, wszechstronność i różnorodność efektów projektów realizowanych z Programu Wiedza Edukacja Rozwój w latach 2014-2020.

Link: https://youtu.be/KpJXoD-teIk

Więcej informacji na ten temat oraz innychm, znajdziecie państwo na stronie www.power.gov.pl