Funduszowe Story

02.08.2022
Już od wielu lat żyjemy z Funduszami Europejskimi. To nasi dobrzy znajomi. Spotykają się z nami w domu, szkole, pracy, na basenie czy kursie salsy. Są też w pociągu, parku, filharmonii, przychodni i cukierni Pani Zosi, gdzie kupujemy całą rodziną nasze ulubione ciastka.

Widzimy je na autostradzie, którą jedziemy na wakacje i w czerwonych ceglanych murach, rewitalizowanej starówki w Toruniu. Pomagają lekarzom, nauczycielom, uczniom, przedsiębiorcom, wynalazcom i artystom rozwijać się i osiągać sukcesy. Są obecne w wielu dziedzinach naszego życia: infrastruktura, nauka, innowacje, zdrowie, kultura, przedsiębiorczość, ekologia, cyfryzacja, edukacja, to obszary ich działania.

To historie ludzi, miejsc, wielkich inwestycji i małych przedsięwzięć, od morza po Tatry. Na naszym nowym blogu FunduszoweStory chcemy się nimi z Wami podzielić.

Nie znajdziecie tu wytycznych, formularzy, rozporządzeń i harmonogramów. Z projektami zapoznacie się, oglądając efektowne zdjęcia i czytając pisany w lekkiej formie tekst. Jest kolorowo, lifestylowo i atrakcyjnie.

Z nami poznacie ciekawe, warte odwiedzenia miejsca w Polsce, niezwykłe muzea, zabytki, świat innowacji, inspirujących koncepcji i dziką przyrodę. To wyprawa w przeszłość i przyszłość jednocześnie. Wybierajcie kierunki, które Was interesują – tematyka jest szeroka: kultura, design, innowacje, zdrowie, dziecko i ekologia.

Na blogu dzielimy się praktycznymi radami, wskazówkami, ciekawostkami. U nas znajdziecie pomysły na rozrywkę dla dzieci i wspólną zabawę, sekrety koronowanych głów, czy nowy przepis kulinarny.

Każdy odnajdzie coś dla siebie, bo Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz!

Zapraszamy!